Resim Yükleme sistemi üzerinden yüklenen tüm dosyaların içeriğinden yükleyici(ler) sorumludur. Türkiye Cumhuriyeti kanun ve yasalarını ihlal eden içeriklerin Hemenpaylas'a yüklenmesi kesinlikle yasaktır. 

Yüklenen veya indirilen dosyalar Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olmalı, kişilik haklarına saldırı içermemeli ve telif hakkını ihlal etmeyen içerikler içermemelidir.

Hemen paylaş sitesine yüklenen içerikler nedeniyle oluşabilecek maddi/manevi zararlardan kullanıcılar sorumludur.

Kullanıcı, telif hakkı başka bir kişi/kurum tarafından korunan veya son derece gizli olan ve kişisel bilgiler içeren dosyaları indirmemeyi kabul eder. 

Torrent görüntüleri, oyunlar/hack görüntüleri veya bunları sağlayan içerik, telif hakkıyla korunan görüntü dosyaları, er*tik/p*rn*grafik içerik, şiddet içeren/saldırgan veya tanıtım amaçlı içerik içeren görüntüler, uy*şturucu veya benzer maddeleri tanıtan içerik ve şikayet veya kamu politikasına dayalı rahatsız edici içerik, içerik sahibine haber verilmeden sunucularımızdan kaldırılabilir, bu da kurtarmayı imkansız hale getirir. 

Hızlı Resim Yükleme Sitesi üzerinden yüklenen veya indirilen tüm içeriklerden kullanıcılar sorumludur. Hemenpaylas.gen.tr ve yönetimi, web sitesine  resim dosyaları yüklemez veya paylaşmaz.

Hemenpaylas.gen.tr'yi kullanan kullanıcılara ait IP adresi, tarayıcı bilgileri gibi bilgiler güvenlik nedeniyle saklanmaktadır. Yasal talep üzerine Türkiye Cumhuriyeti resmi makamları ile paylaşılabilir.

Türkiye Cumhuriyeti kanunlarını ihlal, özel hayatın gizliliğini ihlal, kullanım şartlarımızı ihlal vb. hukuka aykırı durumları bize İletişim sayfasından bildirebilirsiniz.

Resim Yükle Sistemini kullanan tüm kullanıcılar yukarıdaki şartları kabul ettimiş sayılır.