Hemenpaylas, kullanıcı bilgilerinin en üst düzeyde gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için gerekli adımları atmakta ve bu doğrultuda gerekli tüm adımlar atılmaktadır. 

Hızlı Resim yükleme sitemizde üyelik gereksinimi olmadığı için tamamen ücretsiz ve üyeliksizdir. Hızlı resim upload sitesi olan hemenpaylas herhangi bir kişisel bilgi, veri barındırmamaktadır.

Hemenpaylas.gen.tr kullanıcılarının kişisel verileri, bu gizlilik politikasında belirtilen esas ve kapsam dışında hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. 

Hemenpaylas.gen.tr'nin gerekli veri güvenliği önlemlerine rağmen, web sitesi ve/veya sistem saldırıları sonucunda kişisel veriler zarar görür veya üçüncü kişilerin eline geçerse Hemenpaylas sitesi bundan sorumlu değildir. 

Kullanıcı, başka bir kullanıcının verilerine erişemez ve bunları değiştiremez. (Zira kullanıcıların kişisel bilgileri sitemiz üzerinde mevcut değildir.)

İdari ve adli makamlardan gelen talep ve bildirimler üzerine kişisel veriler, veri koruma beyanı uyarınca adli ve idari makamlara açıklanabilecektir.

ResimLink, sağlanan içeriği kontrol etmek veya yasadışı bir faaliyet olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. 

İçerik sağlayıcı resim yükleme servisi olarak hizmette olan Hemenpaylas.gen.tr 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm görsel paylaşımları yükleyen bireyin kendi sorumluluğundadır.

Hemenpaylas sistemini kullanan tüm kullanıcılar Hemenpaylas.gen.tr Gizlilik Politikasını kabul eder.