Ülkemizde çok yoğun bir şekilde kredi kartı kullanılmaktadır. Çoğu zaman güncel olarak temassız ödeme avantaj sağlarken dezavantaj sağladığı zamanlarda oluyor. Bu özelliğin kapatılması hakkın bilgi almak için yazımızın devamını okuyun.

Kredi Kartı Temassız Ödeme Nasıl Kapatılır?

Ülkemizde kredi kartlarının kullanımı kolaylaşması açısından temassız ödeme özelliği kullanılmaktadır ve kullanıcılar bu özelliği kapatma hakkına sahiptir.

Temazssız Ödeme Nasıl Kapatılır ?

Bu özelliği devre dışı bırakmak için bankların belirlemiş olduğu yöntemler uygulanmaktadır. Banka müşterileri güvenlik açısından tedirgin ve güvenlik sorunu olduğundan bu özelliği kapatmak istemektedir. En kolay şekilde kredi kartınızın bağlı olduğu bankayı arayarak ve şubeye giderek kolaylıkla bu özelliği kapatabilirsiniz.

İnternet ve Mobil Bankacılık Üzerinden Nasıl İptal Edilir ?

Bankalar müşteri memniyeti ve erişim kolaylığı olması açısından pek çok yöntem sunmaktadır. Bu özelliği kapatmak için kredi kartınızın bağlı olduğu şubeye gitmek istemiyor ve ya müşteri hizmetlerini aramak istemiyorsanız internet bankacılığından ve akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz mobil bankacılıktan kolaylıkla kapatma imkanı sunulmaktadır.

#kredikartıtemassizödemekapama #kredikartitemassizödeme #temassizödemekapama